Alle voordelen van een BillyBird-lidmaatschap met winterstop geldig tot 1 maart 2021
Als lid met winterstop bij BillyBird Hemelrijk geniet je niet alleen van onbeperkt toegang tot BillyBird Park Hemelrijk op doordeweekse dagen (m.u.v. vakanties), maar ontvang je ook korting als je je kinderfeestje, groepsuitje of schoolreisje bij BillyBird houdt. Wist je dat je met een BillyBird-lidmaatschap met winterstop ook met mega kortingen naar verschillende andere attractieparken en dierentuinen kunt? Ontdek snel alle voordelen van een BillyBird-lidmaatschap met winterstop.
Bezoek vele andere parken met mega korting tot wel 50% op de entreeprijs
Mega korting op Safaripark Beekse Bergen, DippieDoe, Julianatoren en vele andere parken!
Vier je kinderfeestje bij BillyBird of ontvang als lid korting op een groepsuitje, schoolreisje of familiedag.
Als lid vier je al een kinderfeestje vanaf 4 euro per persoon. Ook groepsuitjes, familiedagen en schoolreisjes zijn extra voordelig met een lidmaatschap.
Korting bij partnerbedrijven in de regio
Als lid van BillyBird krijg je korting bij partnerbedrijven uit de regio!
Parkeren voor €7,50 per seizoen
Alleen leden parkeren voor slechts €7,50 per seizoen (eenmalig parkeren €4).
Onbeperkt toegang tot BillyBird Park Hemelrijk op doordeweekse dagen
Als lid heb je onbeperkt toegang tot BillyBird Park Hemelrijk op doordeweekse dagen (m.u.v. vakanties). Vaak is een lidmaatschap al voordeliger als je het park twee keer bezoekt.
* Alle voordelen zijn onder voorbehoud van eventuele wijzigingen.